Brązowy medal dla członka Klubu Tenisowego Szczecinek na Mistrzostwach Polski Samorządowców

• 2018-07-05 12:51:25

W dniach od 29 czerwca do 1 lipca 2018r odbywały się w Koninie XIV Mistrzostwa Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym pod patronatem Związku Powiatów Polskich I Prezydenta miasta Konina.

Jak informuje Klub Tenisowy Szczecinek powiat szczecinecki reprezentował Mieczysław Makowski, który zajął trzecie miejsce zdobywając brązowy medal. W mistrzostwach udział wzięło 57 zawodników ze wszystkich województw. W drodze do brązowego medalu Mieczysław Makowski pokonał 2:0 Roberta Pisulę z Gizałk, 2:0 Waldemara Olczaka z Warszawy,  2:0 Adama Kochańskiego z Katowic i uległ o wejście do finału 2:0 Zbigniewowi Księskiemu.

W roku 2017 Mieczysław Makowski reprezentując powiat szczecinecki na Mistrzostwach Polski w Teresinie zdobył srebrny medal.