II Festiwal Motorowodny na Trzesiecku

  • KW
  • 2018-06-30 15:52:07
II Festiwal Motorowodny na Trzesiecku
  • Foto: TV Gawex

Wspólne pływanie, zawody, konkursy, pokazy flyboardu czy wodne dmuchańce - między innymi takie atrakcje zaplanowali organizatorzy Festiwalu Motorowodnego w Szczecinku. To już druga edycja wydarzenia odbywającego się nad Trzesieckiem. Wydarzenia zakończy się w sobotę (30.06) o godzinie 22:00 na Ślusarni pokazem flyboardu.

Uroczyste otwarcie festiwalu odbyło się o godzinie 12:00 przy Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku. Wodniacy pochodzący z różnych regionów Polski przybyli nad Trzesiecko, aby wspólnie rywalizować i wziąć udział w konkurencjach, które przygotowali organizatorzy. Od godziny 12 do 16 odbywały się zawody, konkursy, przejażdżki dmuchańcami - bananami, kanapami, kołami, a także motorówkami. Ciekawą propozycją był pokaz flyboardu, czyli dość nowej dyscypliny sportu polegającej na unoszeniu się na wodzie za pomocą urządzenia zasilanego strumieniami wody. 

O godzinie 16 miało miejsce rozdanie nagród i ogłoszenie wyników, a zaraz po tym odbyła się uroczysta parada uczestników festiwalu motorowodnego. Na zakończenie, na Ślusarni, motorowodniacy będą bawić się na wieczornej imprezie, a o 22 obejrzą jedyny w swoim rodzaju, nocny pokaz flyboardu. 

Relacja z wydarzenia niebawem w TV Gawex. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: