Zawodnicy i wychowankowie Darzboru zagrają dla Czarnego [ZAPROSZENIE]

  • KW
  • 2018-06-27 13:42:37
Zawodnicy i wychowankowie Darzboru zagrają dla Czarnego [ZAPROSZENIE]
  • Foto: organizatorzy

Po wielu latach na boisku zagrają ponownie byli zawodnicy i wychowankowie Darzboru Szczecinek, których znakomitym trenerem był Janusz Leszko. Głównymi pomysłodawcami meczu są zawodnicy z „drużyny Pana Leszki” urodzeni w 1986 roku, którzy niemalże w komplecie pojawią się na boisku 30 czerwca o godzinie 13:00. Naprzeciwko nich staną zawodnicy Darzboru z innych roczników.

Zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej na mecz upamiętniający dokonania trenera Janusza Leszko. Mecz będzie swoistym podziękowaniem za lata pracy na rzecz piłki nożnej i sportu w Szczecinku. Gościem specjalnym będzie zawodnik Pogoni Szczecin Jarosław Fojut - zapraszają organizatorzy wydarzenia i zaznaczają, że jeśli jesteś byłym zawodnikiem Darzboru Szczecinek i chciałbyś zagrać w tym meczu to napisz wiadomość prywatną lub w komentarzu pod wydarzeniem na Facebooku.

Oprócz rywalizacji na boisku przygotowano również szereg wydarzeń towarzyszących. Między innymi loterie fantowe, licytacje, kiełbaski z grilla, atrakcje dla najmłodszych takie jak dmuchany zamek. Start wydarzenia sobota, 30 czerwca, godzina 13:00, Stadion Miejski w Szczecinku.

Janusz Leszko to dla zawodników jeden z najlepszych trenerów piłki nożnej w Szczecinku. W przeszłości miał bogatą karierę sportową - jako bramkarz grał m.in. w Darzborze Szczecinek czy Gryfie Słupsk. Trenował także seniorskie i juniorskie zespoły piłkarskie. Całe jego życie przepełnione jest pasją do sportu. Przez wszystkie lata swojej kariery trenerskiej wychował setki zawodników, dla których był przede wszystkim człowiekiem. Tym razem sam potrzebuje pomocy, dlatego organizatorzy meczu liczą na wysoką frekwencję w trakcie sobotniego meczu.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: