II Festiwal Motorowodny na Trzesiecku [ZAPROSZENIE]

  • KW
  • 2018-06-26 12:12:49
II Festiwal Motorowodny na Trzesiecku [ZAPROSZENIE]
  • Foto: TV Gawex

Nie ma nic lepszego niż woda, słońce i warkot silników. Spotkajmy się w Szczecinku na jedynym w Polsce Festiwalu Motorowodnym! Już 30 czerwca 2018 czeka na Was po raz drugi Festiwal Motorowodny wspólne pływanie, integracja, grillowanie, pokazy, zawody, wystawy sprzętu motorowodnego, gry i zabawy, konkursy, a także dobra muzyka, świetne towarzystwo i chillout na świeżym powietrzu. Oprócz tego w ciągu dnia odbędą się również rekreacyjne i bardzo widowiskowe zawody sprawnościowe i szybkościowe dla motorówek i skuterów wodnych.

Pamiętajcie, że nie tylko moc ma znaczenie – liczą się również umiejętności. Każdy może wziąć w nich udział i każdy ma szansę na wygraną! Festiwal Motorowodny to także świetna okazja do zrobienia kursu na patent sternika motorowodnego oraz na holowanie narciarza wodnego lub innych obiektów pływających. Na zakończenie tradycyjna Parada Motorowodna wszystkich uczestników imprezy. Wielka Integracja Motorowodniaków na Trzesiecku odbędzie się na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior przy ul. Mickiewicza 2 - zachęcają organizatorzy.

Harmonogram imprezy:
do godz. 12:00 – wodowanie,
12:00 – uroczyste otwarcie festiwalu,
12:00 – 16:00 – zawody, konkursy, gry i zabawy, holowanie wodnych dmuchańców (banany, kanapy, koła), przejażdżki motorówką oraz pokazy mistrzów FLYBOARDU,
16:00 – wręczenie nagród,
16:30 – na zakończenie festiwalu wielka parada wszystkich uczestników imprezy,
20:00 – wieczorna impreza Ślusarnia Beach Party,
22:00 – jedyny w swoim rodzaju nocny pokaz FLYBOARDINGU przy szczecineckiej Ślusarni.

info: SzLOT

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: