Kołobrzeżanie najlepszymi piłkarzami w Polsce

• Redakcja TV Gawex
  • 2018-06-23 15:37:45

Zawodnicy Gimnazjum nr 2 w Kołobrzegu na co dzień reprezentują zespół Juniorów Młodszych oraz rezerwy Kotwicy Kołobrzeg zanotowali ogromny piłkarski sukces w skali kraju.

W ogólnopolskim turnieju piłki nożnej odbywającym się w Głuchołazach, kołobrzeska drużyna w finale pokonała Gimnazjum oparte na zawodnikach Jagielonii Białystok 4:1 zdobywającym tym samym tytuł misttrza Gimnjazjady w 2018 roku. Zwycięzkie bramki dla zespołu kołobrzeżan zdobyli Kacper Aleksiuk, Jakub Zieliński, Szymon Cybulski oraz Szymon Maszota.

W drodze do finału nasza drużyna pokonała zespoły z następujących miejscowości: Busko Zdrój 5:0, Tarnów 2:1, Olsztyn 2:1, Kleosin 6:0 oraz Żary 0:1. dodatkowo w półfinale pokonali drużynę z Leszna 5:4. To największy sukces w historii młodzieżowej piłki w Kołobrzegu. Dodatkowo najlepszym Zawodnikiem turnieju został Szymon Cybulski. Więcej szczegołów na temat turnieju podamy wkrótce.