Szczecineckie hospicjum z kontraktem NFZ

  • KW
  • 2018-06-21 15:40:30
Szczecineckie hospicjum z kontraktem NFZ
  • Foto: TV Gawex

Hospicjum im. św. Franciszka z Asyżu wygrało konkurs ogłoszony przez Zachodniopomorski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia, co oznacza, że niebawem będzie mogło rozpocząć swoją działalność. W czwartek, 21 czerwca, fundusz oficjalnie opublikował ogłoszenie o rozstrzygnięciu postępowania w rodzaju Opieka Paliatywna i Hospicyjna. Umowa obejmuje okres od 1 lipca 2018 do 30 czerwca 2019. Przypomnijmy, szczecineckie Hospicjum im. Św. Franciszka z Asyżu już od lutego br. jest gotowe na przyjęcie podopiecznych.

Komentarze (4)

Lolo Miesiąc temu

Ludzie zbudowali A właścicielem jest kościół. I tak jest od lat.

Coola Miesiąc temu

Co to za brednie? Trzeba było się wziąć i zbudować cymale! Tylko ksiądz miał w tym mieście jaja, żeby stawić czoło tak trudnej i kosztownej inwestycji, na którą składało się przez wiele lat wiele tysięcy osób. Każdy wiedział co wspiera, więc te kretyńskie komentarze mógłbyś sobie darować. Obyś kiedyś nie musiał zostać mieszkańcem, bo przypomnisz sobie te słowa, gdy ten zły kościół rękami zakonnic będzie opiekował się Tobą w ostatnich chwilach życia!

LOLO Ponad 2 tygodnie temu, 2018-06-23

Coola - Od razu widać, że jesteś katolikiem z ograniczonym zakresem myślenia.

do COOLA Ponad 2 tygodnie temu, 2018-06-23

No właśnie wzięli się ludzie do roboty - zbierali pieniądze, kwestowali, wpłacali 1% więc dlatego czują się po części współwłaścicielami i na pewno, w razie potrzeby, będą mieli prawo korzystać nawet jeżeli COOLA uważa inaczej!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: