W piątek startuje Ślusarnia Beach Party

  • KW
  • 2018-06-21 09:25:36
W piątek startuje Ślusarnia Beach Party
  • Foto: TV Gawex

Już w najbliższy piątek (22.06), wraz z początkiem wakacji, na terenie rekreacyjnym przy hali „Ślusarnia” ruszy letnia dyskoteka. Pomysł ten ma zarówno entuzjastów, którzy od wielu lat czekali, by w Szczecinku taka impreza się odbywała, jak i przeciwników, którzy sceptycznie podchodzą do pomysłu włodarzy miasta.

Ślusarnia Beach Party – pod takim hasłem reklamowana jest impreza, która w okresie wakacyjnym odbywać się będzie nad Trzesieckiem. Zgodnie z zapowiedziami, zjadą się do nas najlepsi didżeje z całej Polski, by w piątki i soboty bawić się z fanami tego typu muzyki. Pomysł stworzenia w Szczecinku letniej dyskoteki przewijał się już od kilku lat. Część ludzi z niecierpliwością oczekiwała, by móc bawić się w klimatach muzyki tanecznej i elektronicznej, inni obawiają się, czy taka zabawa nad brzegiem jeziora będzie bezpieczna.

Aktualnie trwają intensywne przygotowania do otwarcia letniej dyskoteki "pod chmurką". Pojawiły się już tam namioty wraz z kanapami i stolikami oraz parkiet. Nie zabraknie sceny, strefy VIP oraz punktów gastronomicznych.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: