MKP Szczecinek kończy sezon na czwartym miejscu w tabeli

  • KW
  • 2018-06-20 14:09:22
MKP Szczecinek kończy sezon na czwartym miejscu w tabeli
  • Foto: archiwum TV Gawex

Miejski Klub Piłkarski Szczecinek zakończył sezon rozgrywek czwartej ligi zachodniopomorskiej. Podopieczni trenera Zbigniewa Węglowskiego w ostatniej 34 kolejce wygrali na własnym stadionie z Kluczevią Stargard 3 do 1 i tym samym uplasowali się na 4 miejscu w tabeli.

To był bez wątpienia trudny sezon dla Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek. Na przestrzeni całego roku piłkarze trenowani przez Zbigniewa Węglowskiego mieli lepsze i gorsze momenty. Liczne kontuzje i problemy kadrowe, a do tego bardzo napięty grafik, powodowały, że runda wiosenna wyglądała czasami na rollercoaster. Szczecinecka drużyna grała w kratkę, kończąc sezon z bilansem 17 zwycięstw, 5 remisów i 12 porażek. Warto podkreślić, że dużym wsparciem dla drużyny byli również juniorzy Akademii Piłkarskiej, którzy zgodnie z założeniami wprowadzani byli do zespołu seniorskiego.

Po zakończeniu sezonu wszyscy piłkarze na około 3 tygodnie odpoczną od treningów. Mniej więcej w połowie lipca drużyna zacznie znowu spotykać się na treningach, przygotowywać do kolejnego sezonu i walczyć o upragniony awans do 3 ligi.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: