Piknik ''Z pasją po zdrowie'' w Szczecinku [ZAPROSZENIE]

  • Artykuł sponosorowany
Piknik ''Z pasją po zdrowie'' w Szczecinku [ZAPROSZENIE]
  • Foto: Fundacja Małgorzaty Glinki i MKS "Gryf" Szczecinek

Fundacja Małgorzaty Glinki i MKS "Gryf" Szczecinek pragną Państwa poinformować, że w dniu 24-06-2018r. o godz.11.:0 odbędzie się w Szczecinku na placu koncertowym przy ul. Kołobrzeskiej piknik "Z pasją po zdrowie".

Organizatorem tego wydarzenia jest Fundacja Małgorzaty Glinki przy współpracy z MKS Gryf Szczecinek, a finansowanie pochodzi za środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020. Głównym celem powyższego wydarzenia jest zachęcenie społeczności lokalnej, w tym przede wszystkim dzieci i młodzieży, do podejmowania wysiłku fizycznego. Dla wszystkich uczestników stworzone zostaną trzy strefy tematyczne:

1. STREFA ZDROWIA:
   - bezpłatna edukacja w zakresie promocji zdrowego trybu życia, ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia prawidłowo zbilansowanej diety i korzyści wynikających z podejmowania aktywności fizycznej;
   -  bezpłatna edukacja w zakresie profilaktyki wad postawy.

Do Państwa dyspozycji będą lekarz medycyny, dietetyk oraz fizjoterapeuta, którzy bezpłatnie udzielą porad dotyczących w/w zagadnień.

2. STREFA SPORTU:
   -  trenerzy i Instruktorzy klubu MKS "Gryf" zapraszają na rozgrywki piłki siatkowej w uproszczonej formie i dowolnych konfiguracjach drużyn,
  -  odbędzie się turniej TRZECH OSIEDLI,
  -  zabawy, konkursy i gry siatkarskie dla dzieci i młodzieży,
  - pokazowy mini turniej piłki siatkowej zawodników i zawodniczek MKS "Gryf" Szczecinek.

3 STREFA ZABAWY:
    - zamki dmuchane, zjeżdżalnie, trampoliny, foto - budka oraz zabawy i konkursy dla dzieci pod opieką animatorów z klubu MKS "Gryf" Szczecinek.

Dla uczestników przewidziane są nagrody i upominki, m.in. okazjonalne koszulki "Z pasją po zdrowie" oraz woda mineralna ufundowana przez firmę "Victoria Cymes" Sp. z o.o. z Wałcza.

Serdecznie zapraszamy - Fundacja Małgorzaty Glinki i MKS "Gryf" Szczecinek.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: