Projekt Plaża już wkrótce w Kołobrzegu

  • KW
  • 2018-06-19 08:35:11
Projekt Plaża już wkrótce w Kołobrzegu
  • Foto: www.e-kg.pl

Po raz kolejny ekipa telewizji TVN wyrusza w wakacyjną podróż, by bawić urlopowiczów podczas gorącego lata na polskim wybrzeżu. W tym roku popularna stacja pojawi się w Kołobrzegu, w dniach od 7 do 15 lipca.

Miasteczko z atrakcjami będzie usytuowane przy plaży centralnej. Dla wszystkich urlopowiczów oraz mieszkańców Kołobrzegu przygotowano szereg wyjątkowych atrakcji. Na aktywnych w miasteczku TVN będą czekać liczne wyzwania sportowe takie jak zajęcia fitness, szaleństwa zumba w rytmie gorącej muzyki, przejażdżki na bananie i ścianka wspinaczkowa. Dla dzieci stworzona będzie specjalna strefa Kids Club z placem zabaw, gdzie najmłodsi będą mogli spędzić czas z animatorem oraz powalczyć o ciekawe nagrody w licznych konkursach.

Wieczory w miasteczku upłyną w klimacie filmowym z player.pl, gdzie będą serwowane seanse pod chmurką. Wakacyjne szaleństwa będzie można oglądać na szklanym ekranie w „Dzień Dobry Wakacje”, "Co za Tydzień" (na antenie TVN i TVN Style) oraz na antenie TTV w programie "Tymczasem na plaży".

Na obszarze „Projektu Plaża”, w każdym z miast, oprócz strefy TVN będą znajdować się wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji: Belvita, iRobot, Kaktus, Lay’s, Palmer's, Sokołów, Tchibo, T-Mobile z akcją "Pomoc Mierzona Kilometrami" oraz Volkswagena wraz z WOŚP i programem „Mali Ratownicy”. Szczegółowy program miasteczka TVN powinniśmy poznać na początku lipca.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: