Patologiczne zachowania youtubera spod Szczecinka, Mahonka [WIDEO]

  • KW
  • 2018-06-14 16:02:03
Patologiczne zachowania youtubera spod Szczecinka, Mahonka [WIDEO]
  • Foto: screen z filmu opublikowanego na Facebooku Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

''Mahonek to dość popularny youtuber, którego kanał subskrybuje niemal 170 000 osób. Nie byłoby w tym nic złego i dziwnego, gdyby nie fakt, że ten samozwańczy celebryta zdobył popularność na patologicznych zachowaniach w internecie'' - czytamy na stronie www.komputerswiat.pl. Wyzwiska, nakłanianie do rozbierania się przed kamerami nieletnich dziewczynek czy wyzwiska i obrażanie niewybrednymi określeniami ludzi różnych narodowości to zachowania, które notorycznie się powtarzają w filmach, które trafiły do sieci.

Sprawą ostatecznie zajął się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Zgodnie z informacją podaną przez komputerswiat.pl, ośrodek po udokumentowaniu karygodnych zachowań zgłosił do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. 

"Jako prezes Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych oświadczam, że w dniu 12.06.2018 zostało wysłane listem poleconym do Prokuratury Rejonowej w Szczecinku, ul. Mickiewicza 16, 78-400 Szczecinek, zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Adriana Sz., występującego pod pseudonimem "Mahonek". Jako dowody zostały zamieszczone pełne wersje chatów wideo Adriana Sz. z małoletnimi. Przed przystąpieniem prokuratury do czynności w sprawie nie będę podawał publicznie informacji o treści zawiadomienia, by nie wpływać na postępowanie prokuratury.

Wszelkie twierdzenia pana Adriana Sz. PS. "Mahonek" o tym, że zawiadomienie nie zostało złożone, lub że sprawa została umorzona (co samo w sobie jest sprzeczne, bo jeśli wg. Adriana Sz. sprawa została umorzona to wcześniej musiało zostać złożone zawiadomienie) są niezgodne z prawdą." - oświadczył prezes zarządu OMZRiK, Pan Konrad Dulkowski na łamach portalu komputerswiat.pl. 

Do sprawy powrócimy.

Przeczytaj podobne wpisy

Komentarze (1)

zielak 2018-06-16 23:32

Zostawcie Mahonka

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: