Już dziś startuje Strefa Kibica nad Trzesieckiem!

  • KW
  • 2018-06-14 08:29:28
Już dziś startuje Strefa Kibica nad Trzesieckiem!
  • Foto: TV Gawex

14 czerwca na terenie rekreacyjnym przed Centrum Konferencyjnym Zamek rusza Strefa Kibica. Przez cały czas trwania Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018, które odbędą się z w Rosji z udziałem reprezentacji Polski, przed szczecineckim Zamkiem będą transmitowane na wielkim telebimie najnowszej generacji wszystkie mecze turnieju. Dzięki nowej kamerze Gawex Media ukazującej widok na jezioro Trzesiecko i pomost mogą Państwo obserwować to, co aktualnie dzieje się w szczecineckiej Strefie Kibica.

Szczecinecka strefa posiada oficjalną licencję Telewizji Polskiej, która dysponuje prawami telewizyjnymi do tego wielkiego sportowego wydarzenia. Jak podaje Samorządowa Agencja Promocji i Kultury, na miejscu na kibiców czekały będą specjalnie przygotowane stoiska gastronomiczne. Nie zabraknie sklepiku z wieloma, zaprojektowanymi na Mundial szczecineckimi gadżetami dla wiernych kibiców oraz atrakcji dla najmłodszych. Dodajmy, że Strefa VIP usytuowana zostanie tradycyjnie na tarasie restauracji CK ZAMEK (telefoniczna rezerwacja stolików pod numerem telefonu: 884 999 702).

Transmisje z meczów można będzie oglądać od otwarcia 14 czerwca aż do 15 lipca, czyli do wielkiego Finału Mistrzostw Świata! W Strefie Kibica znajdzie się też kino plenerowe – od sportowych emocji odetchniemy przy filmowych hitach dla całych rodzin.

Kamera Gawex Media dostępna jest pod adresem https://www.gawex.pl/kamery/id/30/Widok-z-Zamku-na-jezioro-HD

Komentarze (1)

KIBIC 2018-06-14 13:13

GDZIE SĄ MIEJSCA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNY, I MECZE WIECZORAMI TRZEBA BĘDZIE OGLĄDAĆ W OKULARACH BO SŁOŃCE NA TO NIE POZWOLI. PORAŻKA, USTAWIĆ TEN EKRAN PRZY ŚCIANIE ZAMKU ABY I CI NA POMOŚCIE MOGLI OGLĄDAĆ.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: