KSW Szczecinek na Mistrzostwach Polski w kickboxingu

  • KW
  • 2018-06-13 12:39:09
KSW Szczecinek na Mistrzostwach Polski w kickboxingu
  • Foto: KSW Szczecinek

W Kurzętniku odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule light contact. W kategoriach kadet młodszy i starszy, junior i senior. W zawodach wystartowało 471 zawodników z 77 klubów, w tym zawodnicy KSW Szczecinek.

W kadetach młodszych brązowy medal zdobyła Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek). W półfinale przegrała z zawodniczką Natalią Porzuchowską (Semiramida Pułtusk). W kategorii 63 kg piąte miejsce zajął Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek). Juniorzy 74 kg - srebrny medal zdobył Bartosz Grat (KSW Szczecinek), który był faworytem w tej kategorii. Niestety w półfinale w walce z Janem Woźniakiem (KSW Łuków) doznał kontuzji i nie mógł przystąpić do walki finałowej. Warto podkreślić, że jest to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników KSW Szczecinek, zdobywca tytułu Mistrza Świata w kategorii kadet starszy.

Seniorzy kategoria 74 kg - brązowy medal zdobył Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek), który w półfinale przegrał z późniejszym zwycięzcą tej kategorii Adrianem Durmą z Klubu Sportowego z Elbląga. Był to jego słabszy występ. Bartłomiej Mienciuk w tym roku zdobył tytuł Mistrza Polski seniorów w kickboxingu w formule point fighting oraz złoty medal na Akademickich Mistrzostwach Polski light contact. 

info: trenerzy Krzysztof Pajewski i Zbigniew Sołtys

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: