Strefa Kibica przed CK ZAMEK

  • KW
  • 2018-06-07 10:52:44
Strefa Kibica przed CK ZAMEK
  • Foto: archiwum TV Gawex

Już w czwartek 14 czerwca na terenie rekreacyjnym przed Centrum Konferencyjnym Zamek rusza Strefa Kibica! Przez cały czas trwania Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018, które odbędą się z w Rosji z udziałem reprezentacji Polski, przed szczecineckim Zamkiem będą transmitowane na wielkim telebimie najnowszej generacji wszystkie mecze turnieju. Szczecinecka strefa posiada oficjalną licencję Telewizji Polskiej, która dysponuje prawami telewizyjnymi do tego wielkiego sportowego wydarzenia.

Jak podaje Samorządowa Agencja Promocji i Kultury, na miejscu na kibiców czekały będą specjalnie przygotowane stoiska gastronomiczne. Nie zabraknie sklepiku z wieloma, zaprojektowanymi na Mundial szczecineckimi gadżetami dla wiernych kibiców oraz atrakcji dla najmłodszych. Dodajmy, że Strefa VIP usytuowana zostanie tradycyjnie na tarasie restauracji CK ZAMEK (telefoniczna rezerwacja stolików pod numerem telefonu: 884 999 702).

Transmisje z meczów można będzie oglądać od otwarcia 14 czerwca aż do 15 lipca, czyli do wielkiego Finału Mistrzostw Świata! W Strefie Kibica znajdzie się też kino plenerowe – od sportowych emocji odetchniemy przy filmowych hitach dla całych rodzin.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania!

Strefa Kibica przed CK ZAMEK

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: