Miała być nagroda, niestety kierująca była pijana

  • KW
  • 2018-06-06 10:51:16
Miała być nagroda, niestety kierująca była pijana
  • Foto: www.e-kg.pl

Ta akcja ma już kilka lat tradycji. Chodzi w niej głównie o nagradzanie kierowców, którzy wzorowo wywiązują się ze swoich obowiązków, a tym samym pokazywanie takich postaw młodzieży. Tym razem niestety najmłodsi zobaczyli, jak kierować się nie powinno. Zespół Szkół w Ustroniu Morskim wraz z kołobrzeską policją zorganizował akcję „Jabłko czy cytryna".

W trakcie kontroli prędkości, dokumentów, pasów i trzeźwości, ci którzy zachowali się odpowiedzialnie otrzymywali od najmłodszych jabłko. Jeśli nie dopełniali obowiązku czekała na nich cytryna. Ta jednak byłaby zbyt małą karą dla 24-latki z Kluczborka, nawet gdyby kazać całą zjeść na miejscu. Była ona jedną z osób, które skontrolowano w ramach akcji. Niestety okazało się, że kobieta prowadzi pod wpływem alkoholu. W organizmie miała 1,5 promila. Teraz czeka ją kara o wiele surowsza niż cytryna, łącznie z możliwością 2-letniej odsiadki.

Komentarze (2)

hmm 2018-09-12 21:55

skoro wzorowo wywiązują się ze swoich obowiązków a byla pod wpływem podwójnego gazu to znaczy że wszystko było ok więc czemu ją karać ?

... 2018-09-12 21:58

na zdjęciu powyżej w lusterku pokazano twarz mężczyzny , nie wiem czy nie naruszono danych osobowych .?

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: