Piknik lotniczy z okazji Dnia Dziecka

  • KW
  • 2018-06-05 10:28:58
Piknik lotniczy z okazji Dnia Dziecka
  • Foto: TV Gawex

W minioną sobotę (02.06) w Zegrzu Pomorskim również świętowano Dzień Dziecka. Na tamtejszym lotnisku wojskowym przygotowano piknik lotniczy, pełny różnego rodzaju atrakcji. Były samoloty, pokazy, a także wiele konkursów, w których chętnie uczestniczyli najmłodsi wraz ze swoimi rodzicami.

''Lotniczy Dzień Dziecka'' - pod taką nazwą na podkoszalińskim lotnisku odbyło się wydarzenie dla dzieci i młodzieży. Imprezę zorganizował Aeroklub Ziemi Koszalińskiej. Już od godziny 12:00 najmłodsi mogli wziąć udział w licznych zabawach przygotowanych przez profesjonalistów. Nie zabrakło konkursów, zawodów biegowych oraz zumby. Oprócz tego na płycie lotniska pojawiły się motocykle, zabytkowe samochody, straż pożarna a przede wszystkim lekkie samoloty. Można było je obejrzeć, dotknąć oraz porozmawiać z ich właścicielami. 

Jak zaznaczają organizatorzy wydarzenia, piknik miał na celu przede wszystkim zapoznać dzieci z lotnictwem i zaszczepić w nich pasję do tego typu maszyn. A wszystko oczywiście połączone z dobrą zabawą. Relacja z wydarzenia we wtorkowym (05.06) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: