Sukcesy zawodniczek AKS Darzbór Szczecinek

• 2018-06-01 11:02:47

W dniach 26-27 maja w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness. Znakomicie wypadły zawodniczki Akrobatycznego Klubu Sportowego Darzbór Szczecinek. Karolina Pietrzyk po raz kolejny wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii wiekowej do lat 15, kolejna utytułowana zawodniczka Darzboru to Liwia Stańczykowska, która zdobyła tytuł V-ce Mistrzyni Polski w kategorii wiekowej do lat 12, natomiast Maya Bartoszek w kategorii wiekowej do lat 11 i Maja Jurewicz w kategorii do lat 13 zdobyły brązowe medale. W zawodach uczestniczyło ponad 120 zawodniczek i zawodników z 8 klubów. W klasyfikacji generalnej AKS Darzbór Szczecinek został sklasyfikowany na bardzo wysokim, trzecim miejscu. Trenerką zawodniczek jest Wioletta Szydlak. Gratulujemy!