''Muralovy Szczecinek'' - oddaj głos i wesprzyj powstanie kolejnego muralu

  • KW
  • 2018-05-30 09:51:57
''Muralovy Szczecinek'' - oddaj głos i wesprzyj powstanie kolejnego muralu
  • Foto: https://zrzutka.pl/fv9a3e

Trwa zbiórka środków na kolejny mural. Jedną ze szczecineckich ścian ozdobi dzieło autorstwa Darka Milińskiego. Każdy z nas może wesprzeć ten wyjątkowy projekt w dwojaki sposób - bezpłatnie oddać swój głos w Programie Społecznik „Muralovy Szczecinek” oraz przekazać dowolną kwotę na portalu Zrzutka.pl.

Jeśli masz ukończone 16 lat, jesteś mieszkańcem powiatu szczecineckiego i chciałbyś, aby w Szczecinku powstał kolejny mural, wesprzyj inicjatywę Art Piknik Teamu oraz Stowarzyszenia Rowerowy Szczecinek oddając na nią swój głos. Głosowanie w ramach Programu Społecznik finansowanego z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego potrwa do 4 czerwca na stronie internetowej: https://pomorzezachodnie.wybiera.pl/Glosuj

Natomiast na portalu Zrzutka.pl trwa zbiórka pieniężna zainicjowana przez Marcina Bocheńskiego - Radnego Miasta Szczecinek, który od początku istnienia Art Pikniku czynnie wspiera to wyjątkowe wydarzenie. Aktualnie zebrano 4 672 złotych z 40 tysięcy złotych potrzebnych, aby zrealizować przedsięwzięcie. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/fv9a3e.

Organizatorzy obu zbiórek planują, aby uroczyste odsłonięcie muralu odbyło się podczas najbliższej edycji Art Pikniku, który rozpocznie się 20 lipca.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: