Koncert Uncover Soloists ''Dla Mamy''

  • KW
  • 2018-05-25 21:28:24
Koncert Uncover Soloists ''Dla Mamy''
  • Foto: TV Gawex

W piątek (25.05) w kinie Wolność odbyła się niepowtarzalna uczta muzyczna w wykonaniu zespołu Uncover Soloists, zorganizowana przez Szczecineckie Towarzystwo Muzyczne. Koncert nosił tytuł "Dla Mamy" i był swego rodzaju podziękowaniem dla wszystkich mam w przededniu ich święta.

Uncover Soloists to zespół najlepszych solistów młodego pokolenia w Polsce. Jego członkowie to laureaci najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów muzycznych. Każdy z nich mimo tak młodego wieku ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku muzycznym.

Niewątpliwym atutem orkiestry jest fakt, że tak wyjątkowy profil zespołu daje występującym w niej artystom ogromny wachlarz doboru repertuaru oraz niespotykaną dotąd propozycję dla publiczności. Ideą przewodnią Uncover Soloists jest współtworzenie muzyki, inspirując pasją publiczność oraz siebie nawzajem. Muzycy w tym dynamicznym zespole dzielą się nowymi bodźcami i impulsami ustanawiając nową jakość wśród orkiestr kameralnych.

25 maja w kinie "Wolność" w Szczecinku orkiestra wykonała hity muzyki klasycznej, dobrane specjalnie na okazję Dnia Matki. Usłyszeliśmy Suitę z czasów Holberga E. Griega, Polonez D-dur H. Wieniawski, Rondo A. Dvoraka i wiele innych.

Relacja z wydarzenia w poniedziałek (28.05) w TV Gawex. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: