Pani Irena Ryniec z Przedszkola Tęcza wyróżniona

  • KW
  • 2018-05-24 11:14:19
Pani Irena Ryniec z Przedszkola Tęcza wyróżniona
  • Foto: TV Gawex

Niepubliczne Przedszkole Tęcza ma powody do dumy. Jedna z nauczycielek tej placówki została doceniona w plebiscycie Głosu Koszalińskiego - Nauczyciel Przedszkola Roku 2018. Pani Irena Ryniec zdobyła najwięcej głosów wśród nauczycieli przedszkolnych z powiatu szczecineckiego startujących w plebiscycie.

"Przedszkole na medal" to wielka akcja Głosu Koszalińskiego, która ma pomóc rodzicom w wyborze placówek i nauczycieli, którym powierzą opiekę nad swoimi pociechami. Polegała ona na internetowym głosowaniu w trzech kategoriach: Przedszkole Roku, Nauczyciel Przedszkola Roku 2018 oraz najsympatyczniejszą grupę przedszkolną. Głosowanie trwało od kwietnia do 22 maja. Dwa dni temu poznaliśmy wyniki plebiscytu. Jedną z wyróżnionych osób została Pani Irena Ryniec z Przedszkola Tęcza, która zajęła najwyższe miejsce wśród nauczycieli przedszkolnych powiatu szczecineckiego.

Byłam bardzo zdziwiona, że zostałam zgłoszona i ujęta na liście - przyznaje Pani Irena Ryniec, nauczyciel w Przedszkolu Tęcza Szczecinek. To dla mnie wielkie zadowolenie, satysfakcja i duma. Pracuję już 35 lat, a moi pierwsi wychowankowie są już po 40-tce - wspomina nasza rozmówczyni i dodaje, że bardzo lubi swoją pracę nauczyciela przedszkolnego i dziękuje za wszystkie oddane na nią głosy.

Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: