Ryk silników w Szczecinku, czyli sezon motocyklowy rozpoczęty!

  • KW
  • 2018-05-12 15:42:41
Ryk silników w Szczecinku, czyli sezon motocyklowy rozpoczęty!
  • Foto: TV Gawex

12 maja w Szczecinku oficjalnie rozpoczęto sezon motocyklowy. Tradycyjnie miłośnicy dwóch kółek wzięli udział w mszy świętej na Placu Kamińskiego, a następnie paradą wyruszyli na Świątki, gdzie Szczecinecka Grupa Motocyklowa przygotowała dla wszystkich szereg atrakcji oraz retro party.

Gdyby ktoś miał wątpliwości, do kogo w sobotę należą szczecineckie ulice, to ryk motocyklowych silników na pewno je rozwiał. Tego typu spotkania są bardzo ważne dla ludzi, którzy posiadają wspólną pasję. Dzięki nim motocykliści mają okazję wymienić się doświadczeniami, pochwalić swoimi pojazdami i po prostu ciekawie spędzić czas. Otwarcie sezonu motocyklowego na stałe wpisało się w cykl imprez, które organizowane są w Szczecinku.

W tym roku impreza rozpoczęła się od mszy świętej na Placu Kamińskiego w Szczecinku. Podczas ceremonii duchowny poświęcił maszyny, a następnie, uroczystą paradą, wszyscy uczestnicy przejechali ulicami miasta na Świątki, gdzie odbyła się kolejna część spotkania. Konkursy, pokazy ratownictwa, koncerty kapel Danger, Rock Imagination, Bacteryazz oraz retro party - wszystko to przygotowała Szczecinecka Grupa Motocyklowa, organizator wydarzenia.

Podczas rozpoczęcia sezonu motocyklowego odbywa się akcja charytatywna dla Jaśka Korabiewskiego.

Relacja z wydarzenia w poniedziałek (14.05) w programie lokalnym TV Gawex. Zapraszamy!

Ryk silników w Szczecinku, czyli sezon motocyklowy rozpoczęty!

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (2)

apoloniuszXX 2018-05-14 10:34

Zlot niedorozwojów umysłowych

roki 2018-05-14 22:00

"Dawcy" na szlifierkach i odkurzaczach czują się panami dróg w Szczecinku, mają w d... przepisy ruchu drogowego i bezpieczeństwo ludzi. Chcecie poszaleć to za miasto - z dala od ludzi. Jak się rozwalisz to przynajmniej nie będzie trzeba na to patrzeć... Może nasza policja w końcu zwróci uwagę na ten problem?

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: