Materiafest 2018. Luxtorpeda, Decapitated i Frontside wystąpią w Szczecinku

  • KW
  • 2018-05-09 14:51:07
Materiafest 2018. Luxtorpeda, Decapitated i Frontside wystąpią w Szczecinku
  • Foto: archiwum TV Gawex / Materiafest 2017

Luxtorpeda główną gwiazdą tegorocznej edycji Materiafestu. Poznańska kapela założona przez Roberta „Litze” Friedricha wystąpi w Szczecinku już 1 września na terenach przed wieżą Bismarcka. Ponadto organizatorzy na siódmą edycję festiwalu zaprosili czołowych przedstawicieli muzyki metalowej w Polsce.

Będzie to już siódma edycja festiwalu metalowego Materiafest. Rokrocznie impreza ta jest jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w naszym regionie. Tym razem lineup zapowiada się naprawdę ciekawie, gdyż publiczności zaprezentują się uznane w Polsce i za granicą kapele metalowe: Decapitated i Frontside. Główną gwiazdą będzie natomiast Luxtorpeda. Wracamy na przepiękny, zielony teren przy brzegu jeziora Trzesiecko. Z górki przy wieży będziemy mogli obserwować dobrą, mocną, rockową muzykę. Nie zabraknie w tym roku atrakcji, ponieważ główną gwiazdą będzie zespół Luxtorpeda - mówi nam Kamil Klimek, dyrektor SAPiKu.

Na koncercie nie zabraknie również współgospodarzy i pomysłodawców imprezy, czyli szczecineckiej grupy Materia. Szczecinecka kapela ma w planach podczas festiwalu zagrać utwory, które tworzy na kolejną płytę. Impreza nie będzie biletowana.

Materiafest 2018. Luxtorpeda, Decapitated i Frontside wystąpią w Szczecinku

Komentarze (1)

ona 2018-05-10 09:18

Nergal nie jest twarzą festiwalu... zdjęcie do artykułu powinno reprezentować Materię a nie zeszłorocznego wykonawcę...

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: