58 781,12 zł zebrano dla Kuby podczas pikniku charytatywnego!

  • KW
  • 2018-05-09 11:31:59
Materiał wideo: IV ŚWIĘTO DRAWY

3 tysiące przedmiotów, setki osób uczestniczących w pikniku, pyszne jedzenie, loteria fantowa, licytacje, występy artystyczne, pokazy - wszystko po to by pomóc Kubie w walce z chorobą. Dzięki ludziom dobrej woli oraz wspaniałemu zaangażowaniu mieszkańców Starego Chwalimia i okolicznych miejscowości udało się zebrać dokładnie 58 781,12 złotych.

Kuba ma 28 lat, pochodzi ze Starego Chwalimia. W chwili obecnej mieszka w Poznaniu z żoną i czteromiesięczną córeczką. Od roku ma też nowotwór mózgu. Przeszedł już dwie operacje, ale guz przesuwa się w stronę płata ciemieniowego, więc kolejna nie wchodzi już w grę. Jedynym ratunkiem dla Kuby jest immunoterapia w klinice w Kolonii, którą już w kwietniu mógł rozpocząć dzięki internetowej zbiórce pieniędzy. Pisaliśmy o tym w artykule: Pomóżmy Kubie wygrać walkę z guzem mózgu. ''By przeżyć, muszę rozpocząć leczenie już 23 kwietnia''

Kolejną inicjatywą mieszkańców Starego Chwalimia był piknik charytatywny zorganizowany 5 maja na terenie OSP Stary Chwalim. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem, co przełożyło się na ilość zebranych pieniędzy. Ponad 58 tysięcy złotych pozwoli Kubie przejść rehabilitację.

Relację z wydarzenia w Starym Chwalimiu obejrzą Państwo powyżej. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

K. 2018-05-09 14:01

Serce rośnie! <3 Brawo Stary Chwalim! Brawo wszyscy, którzy dołożyli swą cegiełkę!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: