Majówka w Drawsku Pomorskim

  • Redakcja TV Gawex
  • 2018-05-04 13:04:56
Majówka w Drawsku Pomorskim
  • Foto: A.Cygan

Wydarzenia majowe Drawsko Pomorskie rozpoczęło już 29 kwietnia, kiedy to odbyła się sportowa impreza „Drawsko Biega”. Niesamowitą frekwencję i wspaniałą atmosferę możemy zobaczyć w relacji dostępnej tutaj.

Kolejne sportowe wydarzenie miało miejsce 1 maja, kiedy to tenisiści spotkali się na kortach miejskich i walczyli w deblowym turnieju tenisa ziemnego – czytaj szczegóły.

2 maja w całym kraju obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Tego dnia – na placu Konstytucji – o godzinie 12.00 odbyły się uroczystości uczczenia barw narodowych, podczas których nastąpiła prezentacja złożenia flagi państwowej, podniesienia flagi oraz odegrania hymnu. W niebo wypuszczone zostało również setki białych i czerwonych balonów.

3 maja to przede wszystkim obchody Święta Konstytucji 3 Maja. Uroczystości rozpoczęły się o godz.11.30 mszą św. w intencji Ojczyzny. Następnie na placu Konstytucji odbyło się przedstawienie historyczne.

W międzyczasie w Parku Chopina odbywał się „pchli targ”, a od godziny 16. swoje umiejętności prezentowały zespoły i wykonawcy z Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Info&foto: Adam Cygan 

UM Drawsko Pomorskie 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: