Sukces taneczny Aleksandry Getki, wychowanki ZTW Rebelia

• 2018-04-24 14:59:41

Zawody z cyklu World of Dance to największa i najbardziej popularna tego typu platforma wyszukująca taneczne talenty na całym globie. Rozpoczynają się cyklem kwalifikacji odbywających się w największych światowych miastach, które finalizuje World of Dance Finals w tym roku odbywający się 28-29 lipca w Pasadenie (USA). Tylko ekipy zdobywające miejsca na podium podczas kwalifikacji dostają możliwość zaprezentowania się na światowej scenie WOD.

Dwie ekipy pod opieką choreografa Grzegorza Kuciaka zdobyły dotychczas kwalifikacje na finał w Stanach Zjednoczonych. Jedną z tych ekip jest No Point Crew, którego członkinią jest pochodząca ze Szczecinka, wychowanka ZTW Rebelia, Aleksandra Getka. Razem z ekipą w Berlinie wywalczyła w ten weekend III miejsce. Aktualnie ekipa szuka sponsorów na ten wyjazd nie przerywając treningów, aby perfekcyjnie przygotować się do finału World Of Dance.

Formacja Oli wygrała w tym roku prestiżowy turniej „Rytmy Ulicy” w Pile. W ich formacji tańczy 11 osób. Ola w tym roku indywidualnie była 1 podczas turnieju w Bratysławie i 3 w Pile.

info: SAPiK