Zarząd powiatu odwiedził tereny realizowanych inwestycji

  • KW
  • 2018-04-16 15:06:07
Zarząd powiatu odwiedził tereny realizowanych inwestycji
  • Foto: P. Rozmus

Ostatnie posiedzenie Zarządu Powiatu Szczecineckiego poprzedził wyjazd na teren poszczególnych, realizowanych przez samorząd powiatowy inwestycji. I tak, członkowie zarządu odwiedzili plac budowy stadionu lekkoatletycznego przy ZS nr 6 im. Stanisława Staszica w Szczecinku oraz powstającego przy ZST Centrum Innowacji i Praktyk.

Pierwsza z inwestycji w zasadzie zmierza do finału. Termin jej zakończenia to 15 maja 2018 roku. Obecnie trwają drobne prace wykończeniowe w budynku zaplecza, gdzie sukcesywnie dostarczane jest wyposażenie. Na stadionie zainstalowano już trybuny i nagłośnienie. Malowane są ostanie linie na bieżni Mondo, a niedługo rozpoczną się prace związane z zagospodarowaniem terenu zielonego. Centrum Innowacji i Praktyk natomiast, każdego dnia pnie się ku górze. Robotnicy zajmują się obecnie kwestiami hydraulicznymi. Członkowie Zarządu odwiedzili również internat ZST, gdzie remontowane są łazienki.

Podczas regularnych obrad Zarząd zdecydował m.in. o wszczęciu postępowania w przetargu nieograniczonym na remont pomieszczeń w Zespole Szkół Technicznych w Szczecinku w ramach projektu „Europejski kierowca”. W części uchwałodawczej podjęto następujące uchwały w sprawie:

  •     wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyposażenia do Centrum Innowacji i Praktyk Zawodowych w Szczecinku - I etap, polegający na dostawie maszyn, urządzeń, narzędzi i innego sprzętu do pracowni lakierniczo-blacharskiej;
  •     upoważnienia dwóch członków Zarządu Powiatu Szczecineckiego do dokonania czynności prawnych, związanych z zawarciem aneksu do umowy na udzielenie pożyczki krótkoterminowej dla Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Szczecinku.

info: Piotr Rozmus, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Szczecinku


  • Foto: P. Rozmus

Komentarze (1)

Zenoi 2018-04-17 07:54

Ten łysy w okularach w tle jaki śmieszny paź????

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: