Mamy już 124 kanały w jakości HD!

  • Redakcja TV Gawex
  • 2018-04-17 12:12:38
Mamy już 124 kanały w jakości HD!
  • Foto: TV Gawex

W związku z dynamicznym rozwojem technologicznym firmy, miło nam poinformować o poszerzeniu oferty telewizji cyfrowej w Gawex Media o kolejne kanały w jakości HD. Oferujemy już 124 programy w najwyższej jakości! Do oferty dołączają: Eleven Sports 4 HD, Extreme Sport Channel HD, Red Carpet HD, VH1 Classic HD, Comedy Central Family HD, Sundance TV HD, English Club TV HD oraz TV Okazje HD.

Już od najniższego pakietu, oferujemy program Eleven Sports 4 HD. Na kanale tym zobaczą Państwo transmisje m.in. meczów piłkarskich Bundesligi, Serie A TIM, LaLiga Santander oraz Ligue 1 Conforama. Według zapewnień nadawcy, w sumie w każdym pełnym sezonie na jego antenie pokazanych ma być min. 250 meczów piłkarskich na żywo.

Red Carpet HD to program o tematyce kulturalnej oraz show-biznesowej. Na antenę kanału wprowadzane są nowe programy o charakterze informacyjnym, magazyny, reportaże oraz filmy fabularne. Wśród jego pozycji znajdują się zapowiedzi filmowe oraz przegląd oferty teatralnej, zarówno krajowej, jak i propozycje z najbardziej liczących się scen światowych. Nie brakuje również programów dotyczących show-biznesu oraz zestaw informacji kulturalnych.

VH1 HD to stacja, która dostarcza widzom muzycznej rozrywki. W ofercie znajdują się wyłącznie starannie dobrane teledyski najlepszych wykonawców z lat 80. i 90. oraz hity ostatnich lat w wykonaniu największych gwiazd. Od kwietnia polscy widzowie mogą oglądać w VH1 również polskie teledyski swoich ulubionych wykonawców.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Telewizji Cyfrowej Gawex Media.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: