Henryk Lisiński mistrzem Szczecinka w szachach

• 2018-04-12 10:33:12

Zakończyły się Mistrzostwa Szczecinka w szachach klasycznych. Mistrzem Szczecinka został Henryk Lisiński, który zdobył 13 punktów na 14 możliwych. Na drugim miejscu uplasował się Czeszczewik Piotr z 10 punktami, na trzecim Skarbowski Dawid 9,5 punktów (uczeń Gimnazjum nr 2 w Sz-ku). Czwarte miejsce zajął Siemaszko Krzysztof z 8 punktami. W kategorii szkół podstawowych wygrał Galstyan Gevorg, który zdobył 8 punktów na 8 możliwych (uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 Sz-ek). Drugie miejsce zajął Kowal Mateusz z 5 punktami (uczeń Szkoły Podstawowej nr 5 Sz-ek), na trzecim miejscu uplasował się Smoliński Bartosz z 4 punktami (uczeń Szkoły Podstawowej nr 6 Szczecinek). W mistrzostwach wzięło udział 15 zawodników, 10 seniorów i 5 juniorów. Turniej trwał ponad dwa miesiące.