Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar spotka się z mieszkańcami Szczecinka

  • KW
  • 2018-04-10 14:05:13
Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar spotka się z mieszkańcami Szczecinka
  • Foto: www.rpo.gov.pl

Od początku swojej kadencji rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar spotyka z ludźmi w różnych miejscowościach naszego kraju. Rozmawia o najważniejszych problemach dostrzeganych przez mieszkańców i organizacje społeczne. 19 kwietnia br. odwiedzi także Szczecinek.

Nad Trzesieckiem, w Centrum Konferencyjnym Zamek, odbędą się dwa spotkania z Adamem Bodnarem. Najpierw o godzinie 15:30 rzecznik spotyka się z zaproszoną młodzieżą, natomiast o 17:30 rozpocznie się spotkanie otwarte dla wszystkich mieszkańców miasta.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby opowiedzieć rzecznikowi o ważnych problemach, z którymi się zmagają, zwłaszcza o tym, co jest ważne dla regionu, ale też i o rzeczach dobrych, które warto upowszechnić w całym kraju. Rzecznik praw obywatelskich, Adam Bodnar, uważa, że o stanie praw człowieka w Polsce nie można dowiadywać się tylko z pism przysyłanych do Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Dlatego od początku swojej kadencji jeździ po Polsce i spotyka się zarówno z mieszkańcami, jak i przedstawicielami organizacji społecznych - zaprasza Lidia Pieńkos, organizatorka spotkania.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: