Mundial Rosja 2018 będzie można obejrzeć przed szczecineckim Zamkiem

  • KW
  • 2018-04-02 12:28:24
Mundial Rosja 2018 będzie można obejrzeć przed szczecineckim Zamkiem
  • Foto: TV Gawex

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury na czas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej przygotowuje strefę kibica, gdzie wszyscy fani futbolu będą mogli, podobnie jak w latach ubiegłych, dopingować Reprezentację Polski.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018 zbliżają się wielkimi krokami. W ostatnich dniach emocjonowaliśmy się pierwszymi w tym roku meczami towarzyskimi Reprezentacji Polski, co jeszcze bardziej pobudziło apetyty i emocje sportowe. Wszyscy kibice czekają na mecze mundialowe, a te będzie można oglądać w szczecineckiej Strefie Kibica. W Szczecinku prawdopodobnie będzie funkcjonować ogródek kibica. Mówię prawdopodobnie, ponieważ nie otrzymaliśmy jeszcze licencji od Telewizji Polskiej. Jesteśmy jednak na dobrej drodze i my przygotowujemy się tak, jakby takie przedsięwzięcie miało się odbyć i myślę, że na 99% się odbędzie - mówi nam Łukasz Koczan, zastępca dyrektora SAPiKu.

Na Mistrzostwach Świata wystąpią 32 reprezentacje krajów. Łącznie zostaną rozegrane 64 mecze, a całość potrwa od 14 czerwca do 15 lipca. W szczecineckiej strefie kibica oprócz codziennych meczów, planowanych jest również wiele innych atrakcji.

Biało-czerwoni mundial rozpoczną 19 czerwca meczem z Senegalem. 5 dni później nasi zmierzą się z Kolumbią, a ostatni mecz grupowy zagramy 28 czerwca z Japonią. Nam kibicom pozostaje mieć nadzieje, że na 3 meczach się nie skończy i grę Polaków będziemy mogli podziwiać aż do ostatniego, finałowego meczu Mistrzostw.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: