Atlantic.gg mistrzem Counter-Strike: Global Offensive w turnieju W i Poza Ekranem! 

  • Redakcja TV Gawex
  • 2018-03-30 09:20:18
Atlantic.gg mistrzem Counter-Strike: Global Offensive w turnieju W i Poza Ekranem! 
  • Foto: TV Gawex

W i Poza Ekranem #4 przeszło już do historii. Trzydniowy turniej, podczas którego kilkuset graczy rywalizowało w takie gry, jak Counter Strike, Fifa 18 czy Heartstone, zakończył się w czwartek (29.03). Około godziny 14:30 odbyło się oficjalne podsumowanie turnieju, podczas którego nagrodzono najlepszych graczy. 

Tegoroczne rozgrywki rozpoczęły się we wtorek (27.03) godzinie 9 w Zespole Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej. Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a w czwartej edycji zgłosili się nie tylko gracze ze szczecineckich szkół, lecz także goście spod Warszawy czy Zielonej Góry. 

To właśnie przyjezdni okazali się być najlepsi w CS'a. Drużyna Atlantic.gg pokonała w meczu finałowym ekipę Kittens, którą reprezentowali zawodnicy z okolic Szczecinka. Jeżeli chodzi o rozgrywki w Fifę 18, to zwycięzcą turnieju został Kacper Czapla, który w finale pokonał 2:0 Mateusza Omelańczuka. 

Podobnie jak w latach ubiegłych, partnerem technologicznym i medialnym tego wydarzenia była firma Gawex Media, dostawca szerokopasmowego Internetu po światłowodzie, która zapewniła graczom stabilne łącza o dużej przepustowości. 

Obszerną relacje z turnieju W i Poza Ekranem będą mogli Państwo zobaczyć w najbliższy wtorek (3.04) w programie Działo się. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: