Rozpoczęła się czwarta edycja turnieju W i Poza Ekranem

  • KW
  • 2018-03-27 12:51:24
Rozpoczęła się czwarta edycja turnieju W i Poza Ekranem
  • Foto: TV Gawex

Dziś (27.03) rozpoczęła się czwarta edycja Szczecineckiego Turnieju Gier Komputerowych ''W i Poza Ekranem'', w który udział biorą miłośnicy e-sportu. Podobnie jak w latach ubiegłych, partnerem technologicznym i medialnym tego wydarzenia jest firma Gawex Media, dostawca szerokopasmowego Internetu po światłowodzie, która zapewnia graczom stabilne łącza o dużej przepustowości.

Counter Strike, Fifa 18 oraz Heartstone – to gry, w których rywalizują zawodnicy podczas W i Poza Ekranem. Tegoroczne rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 9 w Zespole Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej. Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a w czwartej edycji zgłosili się nie tylko gracze ze szczecineckich szkół, lecz także goście spod Warszawy czy Zielonej Góry. Łącznie udział w wydarzeniu bierze przeszło 200 osób, które do czwartku walczyć będą o nagrody.

Przypomnijmy, Turniej "WiPE" odbywa się każdego roku w popularnym ekonomiku. Pomysłodawcami i organizatorami imprezy są uczniowie tej szkoły, którzy z każdą edycją starają się podnosić standardy i przyciągać coraz więcej młodzieży, by wspólnie bawić się i integrować podczas trzech dni wypełnionych e-sportem.

O przebiegu turnieju będziemy Państwa informować na bieżąco.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: