VII miejsce PWiK Szczecinek w ogólnopolskim rankingu

  • KW
  • 2018-03-26 09:40:07
VII miejsce PWiK Szczecinek w ogólnopolskim rankingu
  • Foto: PWiK Szczecinek

Szczecineckie wodociągi uplasowały się na wysokim VII miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji prowadzonym przez redakcję Strefy Gospodarki, Biznes Magazyn za rok 2018. Szczecinecka spółka poprawiła swoją pozycję w stosunku do roku ubiegłego o dwa miejsca.

Kryteria, jakie były brane pod uwagę przy wyłanianiu czołowej dziesiątki, są bardzo szerokie. Szczegółowej analizie poddane zostały kwestie techniczne oraz finansowe. Oceniano ilość realizowanych projektów oraz źródeł ich finansowania, politykę personalną i kierunki jej rozwoju, poziom i stan infrastruktury technicznej oraz aspekty „miękkie”, z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu. Dodatkowo organizator brał pod uwagę działania prowadzone na rzecz lokalnej społeczności oraz dotychczas zdobyte nagrody i wyróżnienia przez przedsiębiorstwo

.Jak zawsze ranking ma na celu pokazanie czołówki branży wod-kan, wyróżnienie najlepszych w niej przedsiębiorstw, ale przede wszystkim przedstawienie czytelnikom Strefy Gospodarki i Dziennika Gazety Prawnej, opinii publicznej oraz internautom podstawowych informacji związanych z branżą wodociągowo-kanalizacyjną w naszym kraju.

info: PWIK Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: