PKS Szczecinek rozpoczął współpracę z FlixBusem

  • KW
  • 2018-03-23 14:16:36
PKS Szczecinek rozpoczął współpracę z FlixBusem
  • Foto: FlixBus FB

21 marca br. targach Warsaw Bus Expo w podwarszawskim Nadarzynie firma FlixBus oficjalnie rozpoczęła współpracę z pięcioma partnerami autobusowymi, którzy obsłużą wybrane trasy z letniego rozkładu. Obok spółek Follow me!, Voyager, E-bus, Inter znalazł się też PKS Szczecinek.

Ogromnie się cieszymy, że możemy powitać w naszej FlixBusowej rodzinie pięć lokalnych firm z długoletnią tradycją na polskim rynku przewozów – mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska. Dzięki połączeniu sił będziemy mogli zaoferować polskim pasażerom najatrakcyjniejszą ofertę dalekobieżnych połączeń autobusowych. Zarówno autobusy naszych partnerów, jak i usługi przez nich świadczone. spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa – dodaje Leman. Nowe połączenia mają zostać uruchomione na przełomie maja i czerwca br.

FlixBus jest młodą firmą oferującą przewozy autokarowe, która od 2013 roku zmienia styl podróżowania milionów ludzi w Europie. Z niepowtarzalnego połączenia start-up’u technologicznego z klasycznym przedsiębiorstwem komunikacyjnym, w bardzo krótkim czasie stworzono największą sieć przewozów międzymiastowych na rynku europejskim. Dzięki prostej metodzie składania rezerwacji i rosnącej każdego dnia ofercie, FlixBus umożliwia milionom podróżnych odkrywanie świata za niewielkie pieniądze. Jednocześnie zielone autobusy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, komfortu oraz ochrony środowiska, stanowiąc wygodną i ekologiczną alternatywę dla podróży indywidualnych. FlixBus łączy w swojej sieci obecnie około 1 400 lokalizacji w 27 krajach i niemal codziennie liczba ta wzrasta.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: