Dominik potrzebuje pomocy w walce z rakiem wątroby

  • KW
  • 2018-03-22 12:02:02
Dominik potrzebuje pomocy w walce z rakiem wątroby
  • Foto: www.zrzutka.pl

Dominik Bukowski ma 20 lat, studiuje filologię polską, lubi czytać, grać i śpiewać. Chodził do I Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku, a w tym czasie mieszkał w Bursie im. Stanisława Kostki. Niestety, w połowie grudnia zdiagnozowano u niego złośliwy nowotwór, a po dokładnych badaniach okazało się, że jest to rak wątrobowo-komórkowy.

Guz jest tak duży, że nie da się go wyciąć (ma 17 cm), do tego mam przerzuty na węzły chłonne. Liczne konsultacje z chirurgami i onkologami w najlepszych ośrodkach w Polsce doprowadziły do jednego wniosku - nie ma skutecznego leczenia na ten rodzaj nowotworu - pisze Dominik na portalu zrzutka.pl, gdzie prowadzona jest zbiórka pieniędzy na jego leczenie.

20-latek szuka więc innych możliwości leczenia i chce walczyć o każdy dzień życia. Dla mnie i dla mojej rodziny wiąże się to z gigantycznymi kosztami. Dlatego proszę Ciebie o wsparcie, przynajmniej symboliczne. Chciałbym jeszcze trochę pożyć i napisać książkę. Dlatego walczę jak tylko się da - apeluje. 

Każdy może pomóc Dominikowi - pieniądze można wpłacać na portalu Zrzutka poprzez link: https://zrzutka.pl/wa8mmm

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: