Tęczowe Serca rozdane

  • KW
  • 2018-03-20 19:52:19
Tęczowe Serca rozdane
  • Foto: TV Gawex

Co roku, w miesiącu marcu, Stowarzyszenie ''Radość z życia'' organizuje Galę Tęczowych Serc. Jest to uwieńczenie osiągnięć podopiecznych, prezentacja ich talentów oraz uroczysty czas, kiedy nagradzane są sukcesy wyróżnionych dzieci, którym wręczane są wyjątkowe statuetki tzw. Tęczowe Serca. W tym roku gala odbyła się we wtorek, 20 marca w Centrum Kultury w Drawsku Pomorskim.

Dla wszystkich osób związanych ze stowarzyszeniem: dzieci, rodziców, pracowników oraz darczyńców to najważniejsze wydarzenie w roku, do którego organizatorzy przygotowują się od kilku miesięcy. Całe przedsięwzięcie jest organizowane z myślą o podopiecznych stowarzyszenia, którzy podczas gali mogli zaprezentować się na scenie w programie artystycznym, jak i odebrać specjalnie przygotowane nagrody za swoją postawę. Każda gala posiada swój motyw przewodni,a w tym roku były to marzenia.

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Radość z Życia” w Gudowie istnieje od 6 lat. Prowadzi ono Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy, który w znaczny sposób wspiera rozwój chorych dzieci.

Relacja z gali już jutro (21.03) w programie lokalnym TV Gawex. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: