Kilogram amfetaminy nie trafi na rynek

  • KW
  • 2018-03-13 07:44:20
Kilogram amfetaminy nie trafi na rynek
  • Foto: TV Gawex

Prawie kilogram amfetaminy i marihuanę zabezpieczyli policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Drawsku Pomorskim. W rękach policjantów znalazł się też właściciel narkotyków – 23-letni mieszkaniec Drawska Pomorskiego.

Drawscy kryminalni prowadząc działania śledcze ustalili, że 23 – letni mieszkaniec Drawska może być w posiadaniu narkotyków. Ten nie spodziewał się spotkania z policją. Gdy został zatrzymany do kontroli miał przy sobie marihuanę. Przeszukanie pomieszczeń gospodarczych użytkowanych przez sprawcę zaowocowało zabezpieczeniem prawie 1 kg amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Za popełnione czyny grozi mu kara nawet 10 lat więzienia. Prokurator po zapoznaniu się z materiałami wystąpił do sądu o zastosowanie aresztu tymczasowego. Sąd Rejonowy w Drawsku Pomorskim przychylił się do wniosku - informuje asp. szt. Maciej Zieliński z KPP w Drawsku Pomorskim.

Przestępczość narkotykowa jest szczególnie niebezpieczna i uderza najczęściej w ludzi młodych. Szkody przez nią wyrządzone są szczególnie dotkliwe. Śmierć, choroby psychiczne, zaburzenia pracy organizmu - to tylko najbardziej oczywiste przykłady.

Komentarze (1)

AndrzejM 2018-03-13 21:23

zdaniem sędziny rozpatrującej sprawę kierowcy, który spowodował wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym "amfetamina nie jest narkotykiem"....

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: