MKP na ostatniej prostej przygotowań do startu rozgrywek

  • Redakcja TV Gawex
  • 2018-03-11 10:22:47
MKP na ostatniej prostej przygotowań do startu rozgrywek
  • Foto: TV Gawex

Kilkumiesięczna przerwa pomiędzy rozgrywkami IV Ligii Zachodniopomorskiej właśnie dobiega końca. Miejski Klub Piłkarski już w ten weekend miał rozegrać swoje pierwsze spotkanie, ale z powodu złych warunków atmosferycznych zostało ono przełożone.

Runda nam się zapowiada niesamowicie. Zastanawiamy się jak to ugryźć, bo już na tę chwilę mamy zaplanowanych 19 spotkań, a zostało nam praktycznie 14 tygodni. Wychodzi na to, że często będziemy grali w systemie sobota-środa-sobota i takiego obciążenia jeszcze do tej pory nie mieliśmy. Potrzebna jest bardzo szeroka kadra i dobre rotowanie składem, żeby to obciążenie wytrzymać. - mówi nam trener drużyny Zbigniew Węglowski. 

Podczas przerwy zimowej w MKP nastąpiło sporo przetasowań personalnych. Kilku zawodników odeszło, kilku wróciło po przerwie, a do składu włączani są również juniorzy. Pełna kadra na nową rundę jest już dostępna na stronie klubu KLIKNIJ I ZOBACZ

Rundę jesienną sezonu 17/18 MKP zakończył na wysokim miejscu w tabeli. To oczywiście pobudza apetyty kibiców, którzy mają podstawy, by liczyć na upragniony awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Jak podkreśla trener Zbigniew Węglowski, cel jest taki, by zakończyć sezon w czołowej trójce. Jeżeli pogoda nie pokrzyżuje planów, to rywalizacja o wysokie miejsce na koniec sezonu rozpocznie się już 17 marca, kiedy to MKP na własnym stadionie podejmie Iskrę Białogard.
 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: