Afromental gwiazdą tegorocznego Art Pikniku

  • Patryk Pancewicz
  • 2018-03-05 15:23:32
Afromental gwiazdą tegorocznego Art Pikniku
  • Foto: Afromental/Facebook

Trwają przygotowania do tegorocznej edycji festiwalu Art Piknik. W jeden z lipcowych weekendów Szczecinek zamieni się w miejsce różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Jedną z ważnych części całej imprezy są koncerty, które odbywają się na scenie przed szczecineckim Zamkiem. Wiemy już, jakie gwiazdy wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu.

Tegoroczny Art Piknik tradycyjnie odbędzie się w trzeci weekend lipca. Znamy już 2 główne gwiazdy tej edycji. Pierwszą z nich będzie zespół Afromental, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Wiele lat na rynku i ciągle ta sama energia, ta sama moc. Zespół wystąpi w piątek 20 lipca. Dzień później, w sobotę usłyszymy legendę polskiej muzyki jazzowej. Będzie to Wojciech Karolak ze swoim projektem Karolak Trio. Ten znakomity jazzman wystąpi w Szczecinku po raz pierwszy, więc tym bardziej warto wybrać się na ten koncert. - mówi nam Łukasz Koczan, zastępca dyrektora SAPiKu.

Wzorem lat ubiegłych, ze sceny festiwalu art piknik wybrzmi zarówno muzyka popularna, jak i nieco ambitniejsza. Oprócz zaproszonych gwiazd, nad Trzesieckiem usłyszmy także wielu innych artystów, prezentujących różne gatunki muzyczne. Ponadto możemy spodziewać się różnego rodzaju wystaw, teatrów czy happeningów, tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych. Art Piknik odbędzie się w terminie 20-22 lipca. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: