Azjatycka przygoda modelki z Bornego Sulinowa

  • Patryk Pancewicz
  • 2018-03-05 11:46:44
Azjatycka przygoda modelki z Bornego Sulinowa
  • Foto: TV Gawex

Było Taekwondo, a teraz czas na modeling. Pochodząca z Bornego Sulinowa Martyna Jaworska w ubiegłym roku rozpoczęła swoją przygodę z branżą modową i nawiązując do jej przeszłości sportowej, można powiedzieć, że weszła w ten świat z półobrotu. Zauważona przez menadżerkę agencji modelingowej dziewczyna, w październiku 2017 roku wyjechała na swój pierwszy kontrakt do Hongkongu. 

To najpiękniejsza przygoda w moim życiu. Pracy co prawda było mało, gdyż trafiłam na taki wolny okres, gdzie modelek było dużo, a zleceń mniej. Jeżeli chodzi o stronę zawodową, to może tak dużo tego doświadczenia nie nabrałam, ale na pewno zobaczyłam, jak to wszystko wygląda i „z czym to się je”. Spodobało mi się to i mimo, że nie jest to na dzień dzisiejszy moją pierwszą pasją, zostanę w modelingu i chcę rozwijać się w tym kierunku. - powiedziała nam po powrocie z Azji.

Poniżej prezentujemy Państwu zdjęcia z sesji zdjęciowych modelki oraz ze zwiedzania Hongkongu, natomiast rozmowę z Martyną mogą Państwo obejrzeć TUTAJ

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: