Włamał się do pawilonu handlowego i ukradł telefony komórkowe o wartości ponad 7 tys. zł

  • KW
  • 2018-02-26 10:48:52
Włamał się do pawilonu handlowego i ukradł telefony komórkowe o wartości ponad 7 tys. zł
  • Foto: TV Gawex

Policjanci z I komisariatu zatrzymali 42-latka, który pod osłoną nocy włamał się do pawilonu handlowego w centrum Koszalina, skąd ukradł telefony komórkowe o wartości ponad 7 tysięcy złotych. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

We wtorek rano oficer dyżurny z koszalińskiej komendy otrzymał informację o włamaniu do pawilonu handlowego w centrum Koszalina. Dlatego natychmiast we wskazane miejsce skierował policyjne patrole. W trakcie dojazdu funkcjonariusze z I komisariatu zauważyli podejrzanego mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać. Po krótkim pościgu 42-latek został zatrzymany. Policjanci w całości odzyskali wszystkie skradzione telefony. Przedmioty zostały już przekazane właścicielowi. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Przestępstwo to zagrożone jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności - informuje sierż. Beata Gałka z KMP Koszalin.

42-latek został doprowadzony do sądu, który zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Niewykluczone, że sprawa może mieć charakter rozwojowy.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: