Mistrzostwa Polski w Tańcach Latynoamerykańskich

  • Magdalena Dorożalska
  • 2018-02-24 17:47:08
Mistrzostwa Polski w Tańcach Latynoamerykańskich
  • Foto: TV Gawex

Dzisiaj, 24 lutego, o godzinie 14:30 w hali sportowej przy ulicy Wiatracznej rozpoczęły się pierwsze zmagania tancerzy podczas Mistrzostw Polski w Tańcach Latynoamerykańskich. Dorośli, młodzież oraz Senior III walczą o wymarzony tytuł mistrzowski. Na parkiecie zobaczyć możemy najlepsze pary z Polski, a nawet jedne z najlepszych na świecie.

Do Szczecinka przyjechali między innymi aktualni mistrzowie Polski i jednocześnie siódma para na świecie - Alina Nowak i hiszpan Edgar Marcos. Emocje, które towarzyszą mistrzostwom są ogromne. Najlepszych tancerzy do walki o zwycięstwo zagrzewają rodziny, przyjaciele i fani, którzy licznie przybyli do Szczecinka i zasiadają na trybunach, dopingując swoich faworytów.

Jeszcze dzisiaj, o godzinie 18:30 rozpocznie się gala wieczorna Mistrzostw Polski. A już jutro (25.02) do walki staną juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Senior I i Senior II. Przypomnijmy, w niedzielę turniejem towarzyszącym będzie "Memoriał Barbary Krzyżanowskiej-Ksok" skierowany do par dziecięcych.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: