Miasto Szczecinek partnerem roku ZZPN

  • KW
  • 2018-02-20 13:44:13
Miasto Szczecinek partnerem roku ZZPN
  • Foto: A. Szkocki

W miniony piątek w Policach, podczas gali piłkarskiej zwieńczającej plebiscyt Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej (ZZPN), Głosu Szczecińskiego, Głosu Koszalińskiego i portalu ligowiec.net na najpopularniejszych zawodników województwa zachodniopomorskiego 2017 roku, wręczono wyróżnienia przyznawane przez Kapitułę ZZPN. Miasto Szczecinek zostało uhonorowane w kategorii partner roku ZZPN.

Podczas gali prowadzący wielokrotnie podkreślali doskonałą współpracę na linii ZZPN – Miasto Szczecinek – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczecinku. Najlepszym dowodem jest ilość imprez organizowanych, bądź współorganizowanych przez Związek w ubiegłym roku, które odbywały się na szczecineckich obiektach OSiR przy ulicy Piłsudskiego. Były to:
- międzynarodowy mecz towarzyski Polska U15 – Walia U15
- wojewódzki finał turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku,
- finał makroregionu UEFA Regions Cup: Reprezentacja ZZPN – Reprezentacja Kujawsko-Pomorskiego ZPN,
- finał Pucharu Polski ZZPN: MKP Szczecinek – Rasel Dygowo,
- mecze kadr wojewódzkich: Reprezentacje ZZPN U14 i U15 – Reprezentacje Kujawsko-Pomorskiego ZPN U14 i U15.

Szczecinek zawsze chętnie gościł, gości i będzie gościł imprezy organizowane przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej – podkreślał odbierający nagrodę w imieniu włodarzy miasta zastępca dyrektora OSiR Szymon Bibik. Już w kwietniu z częścią Państwa zobaczymy się – po raz trzeci z rzędu – na wojewódzkim finale turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” – dodał.

„Puchar Tymbarku” w wydaniu wojewódzkim niemal utożsamiany jest już ze Szczecinkiem. W tym roku najlepszych piłkarzy województwa w kategoriach U8, U10 i U12 gościć będziemy w dniach 11-13 kwietnia. Szczecinek będzie reprezentowany przez trzy drużyny Akademii Piłkarskiej. 1 czerwca nasze miasto będzie z kolei areną zmagań w ramach Mini Mistrzostw Świata – imprezy piłkarskiej objętej patronatem przez prezesa ZZPN – Jana Bednarka i marszałka województwa zachodniopomorskiego – Olgierda Geblewicza.

info: OSiR Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: