KTP CUP 2018 - halowy turniej piłki nożnej dzieci w Czaplinku

 • Magdalena Dorożalska
 • 2018-02-17 20:45:31
KTP CUP 2018 - halowy turniej piłki nożnej dzieci w Czaplinku
 • Foto: TV Gawex

W sobotę, 17 lutego, w hali widowiskowo-sportowej w Czaplinku odbył się drugi Halowy Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci z cyklu KTP CUP. Tym razem rywalizowali młodzi piłkarze z rocznika 2006. Przypomnijmy, pierwszy turniej z cyklu odbył się w zeszłą sobotę, 10 lutego, a udział w nim brali chłopcy z rocznika 2005.

W zmaganiach uczestniczyło 8 drużyn z całego województwa. Do Czaplinka przyjechali piłkarze ze Szczecinka, Szczecina, Barwic, Polic oraz Stargardu. Dwa zespoły wystawił organizator Iras Czaplinek oraz Żaki Szczecin. Turniej wygrała drużyna z AP Szczecinek. Zespół Iras Czaplinek I uplasował się na 5 miejscu, natomiast Iras II na miejscu ósmym. Dla zespołów z Czaplinka ten turniej był dobrą okazją do zebrania kolejnych doświadczeń i podniesienia swoich umiejętności. Łącznie podczas turnieju rozegranych zostało 29 spotkań. 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

 1. AP Szczecinek
 2. Żaki Szczecin I
 3. Błękitni Stargard
 4. Junior Police
 5. KS Iras Czaplinek I
 6. Żaki Szczecin II
 7. Błonie Barwice
 8. KS Iras Czaplinek II

Najlepszym bramkarzem turnieju został Jakub Borysewicz z AP Szczecinek. Tytuł króla strzelców zdobył Marcel Sieczkarz ze szczecińskich Żaków. Dodatkową nagrodę "pocieszenia" otrzymał Miłosz Nowak również z Żaków Szczecin. Nagrodę specjalną tzw. FAIR PLAY otrzymał Zespół Błonie Barwice. Relacja z wydarzenia już wkrótce w TV Gawex.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: