PO i Nowoczesna powołują zespół programowy [WIDEO]

  • KW
  • 2018-02-16 14:45:21
PO i Nowoczesna powołują zespół programowy [WIDEO]
  • Foto: Olgierd Geblewicz FB

Zachodniopomorska Platforma Obywatelska i Nowoczesna powołują zespół programowy, który ma przygotować wspólny program na nadchodzące wybory samorządowe dla Pomorza Zachodniego. Może stać się on bazą do budowy koalicji w powiatach. Konferencja prasowa w tej sprawie odbyła się w czwartek (15.02) w Szczecinie. Wziął w niej udział Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej oraz Radosław Lubczyk, przewodniczący Nowoczesnej w województwie zachodniopomorskim.

Nie ukrywam, że na poziomie regionalnym dotychczasowa współpraca jest bardzo dobra i ona bardzo dobrze rokuje, ale też chcielibyśmy, żeby ta współpraca nie ograniczała się tylko i wyłącznie do sejmiku, ale żeby zejść niżej do powiatów i tam wspólnie przygotowywać listy i program dla poszczególnych miejsc na Pomorzu Zachodnim - mówił podczas konferencji Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

Katarzyna Lubnauer zaznaczyła, że koalicja PO-Nowoczesna jest bardzo trudną koalicją, jednak potrzebną. Wyjątkowe czasy wymagają wyjątkowych koalicji, bez niej może się zdarzyć, że nie zatrzymamy PiSu, a na to nie możemy sobie pozwolić - mówiła.

Poniżej przedstawiamy nagranie wideo z konferencji udostępnione na Facebooku Platforma Obywatelska Pomorze Zachodnie.

Komentarze (2)

Kris 2018-02-17 11:22

Pani Lubnauer może być jedynie pewna tego , że Rychu wytnie im jeszcze nie jeden numer. A swoją drogą szkoda , że nic nie powiedział poseł Lubczyk , bo przecież to taki dobry mówca. Jak go słuchają mieszkańcy Szczecinka przy różnych okazjach to padają z wrażenia.

Paolo 2018-02-19 09:14

Program? Mam wrażenie że są za słabi. Program to stworzył PIS. Po pierwszych nie udanych rządach odrobili lekcje i teraz mają program który konsekwentnie realizują. W PO i .N brak lidera. Programu nie będzie, chyba że w telewizji....

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: