[FOTOGALERIA] Przedszkolaki świętowały Dzień Babci, Dzień Dziadka oraz Walentynki

  • KW
  • 2018-02-14 15:14:05
[FOTOGALERIA] Przedszkolaki świętowały Dzień Babci, Dzień Dziadka oraz Walentynki
  • Foto: TV Gawex

14 lutego o godzinie 12:00 w kinie Wolność odbyło się wyjątkowe, barwne wydarzenie, a wszystko za sprawą dzieci ze szczecineckiego Przedszkola Nutka. To już tradycja, że placówka ta każdego roku organizuje wydarzenie "3 w 1", czyli jednoczesne obchody Dnia Babci, Dnia Dziadka oraz Walentynek. W tym roku nie było inaczej, najmłodsi na scenie pochwalili się swoimi tanecznymi talentami oraz przepięknymi, kolorowymi strojami. W tym roku dzieciom we wspólnych tańcach na scenie towarzyszyli tatusiowie.

Na sali kina natomiast zasiedli rodzice, babcie i dziadkowie, którzy bacznie obserwowali zmagania swoich pociech. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczył brak miejsc siedzących. Przygotowania do tego wyjątkowego, trwającego dwie godziny, przedstawienia trwały wiele tygodni. Dzieci pod okiem swoich opiekunek ćwiczyły kilkanaście razy, by dzisiaj pokazać się z jak najlepszej strony. Mimo dobrego przygotowania, odczuwały one drobny stres związany z tak ważnym dla nich występem. Był on jednak zbędny, gdyż cały koncert się udał, a pokazy poszczególnych grup bardzo podobały się publiczności, która dopingowała przedszkolaków licznymi brawami.

Relacja z wydarzenia już dzisiaj (14.02) w serwisie informacyjnym TV Gawex. Zapraszamy również do obejrzenia obszernej galerii zdjęć.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: