II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach dla uczniów szkół średnich

  • KW
  • 2018-02-14 13:44:36
II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach dla uczniów szkół średnich
  • Foto: Instytut Nowych Technologii w Łodzi, Społeczna Akademia Nauk

Instytut Nowych Technologii w Łodzi oraz Społeczna Akademia Nauk mają zaszczyt zaprosić uczniów szkół średnich do udziału w II edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach, której głównym celem jest upowszechnianie wiedzy z zakresu szeroko rozumianej gospodarki i biznesu wśród młodych ludzi. Olimpiada zorganizowana pod Patronatem Ministra Edukacji Narodowej jest przeznaczona dla młodzieży szkół średnich z całej Polski.

Program merytoryczny olimpiady jest zgodny z podstawą programową kształcenia ogólnego i kształcenia w zawodach (dotyczy podstawy programowej kształcenia w zawodzie: technik ekonomista, technik handlowiec, technik organizacji reklamy, technik rachunkowości). Podczas 3 etapów konkursu uczniowie szkół średnich będą walczyć o cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Pierwszy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach odbędzie się z końcem lutego 2018 roku. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://olimpiada.org.pl. Poniżej przesyłamy dokładny harmonogram Olimpiady oraz formularz zgłoszeniowy dla szkół. Skan wypełnionego formularza prosimy przesłać na adres info@olimpiada.org.pl W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny (505-699- 461). Z dumą przypominamy, że podczas I edycji Olimpiady, aż 16 uczniów uzyskało tytuł laureata, zaś 17 finalisty. Zachęcamy już dziś do wzięcia udziału w kolejnej edycji Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach.

Instytut Nowych Technologii w Łodzi
Społeczna Akademia Nauk

Szczegółowe informacje

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: