UKS Gwda Wielka na fali sukcesów

• 2018-02-12 08:46:45

W sobotę (10.02) czwórka reprezentantów UKS Gwda Wieka wzięła udział w otwartych mistrzostwach Santoka o Puchar Wójta Gminy w Badmintonie startując tym razem w kategoriach dla dorosłych, zdobywając w sumie 2 złote i 1 srebrny medal.

Karol Jasionas zajął pierwsze miejsce w grze pojedynczej mężczyzn kategorii Open. W tej samej kategorii Michał Kurek po zaciętym pojedynku o trzecie miejsce, musiał oddać wyższość swojemu partnerowi deblowemu Łukaszowi Chudzińskiemu z Lubniewic. Paulina Szczepańska w grze pojedynczej kobiet wywalczyła drugie miejsce. W grze podwójnej mężczyzn bezkonkurencyjni okazali się Karol Jasionas z Kacprem Kurkiem. Tuż za podium na czwartym miejscu uplasowała się para Michał Kurek i Łukasz Chudziński.

Następnymi zawodami, na które wybiorą się podopieczni UKS Gwda Wielka będzie dwudniowy turniej w Lipianach, który odbędzie się w dniach 24-25 lutego.