Karolina Pisarek modelką roku 2017

  • Redakcja TV Gawex
  • 2018-02-11 13:16:40
Karolina Pisarek modelką roku 2017
  • Foto: fanpage FB Karolina Pisarek

W miniony poniedziałek w Warszawie, odbyła się uroczysta gala nowego magazynu modowego FashionTv Magazine, podczas której szczecinecczanka Karolina Pisarek została uhonorowana tytułem - Modelka roku 2017.

Przypomnijmy, Karolina wzięła udział w V edycji programu Top Model. Od samego początku uczestnicy czuli w niej wielką konkurencję,gdyż z każdego zadania wychodziła obronną ręką. Pomimo iż dotarła do finału nie udało jej się zgarnąć głównej nagrody. Niemniej jednak z perspektywy czasu widać, że to właśnie 20-latka ze Szczecinka robi największą karierę w tej branży w historii programu Top Model. 

Na profilu facebookowym Karoliny czytamy: Dziękuję @fashiontvpl za cudowne wyróżnienie tytułem modelki roku . To wiele dla mnie znaczy. Dzięki ogromnemu wsparciu i pracowitości mojej rodziny @avantmanagement dziś odbieram tą niesamowitą nagrodę! Wraz z agencją dziękujemy i obiecujemy, że to dopiero początek. My dopiero nabieramy wiatru w żagle. Dziękuję również moim rodzicom za towarzyszenie w tak ważnym dla mnie wydarzeniu! Mamo, tato! Dziękuję, że jesteście".

Na poniedziałkowej gali pojawiło się wielu celebrytów zarówno ze świata mody jak i showbiznesu. Gościł także Bartosz Pilawski, młody projektant mody również pochodzący ze Szczecinka. 

 

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: