Gawex Media sponsorem badmintonistów z UKS Gwda Wielka

  • KW
  • 2018-02-08 15:41:04
Gawex Media sponsorem badmintonistów z UKS Gwda Wielka
  • Foto: TV Gawex

Badminton jest coraz bardziej popularny w naszym regionie i rozpoznawalny w świecie rakietkowego sportu, a wszystko za sprawą spektakularnych sukcesów zawodników UKS Gwda Wielka. Jednak, aby się rozwijać i godnie reprezentować region szczecinecki, młodzi badmintoniści potrzebują nie tylko dopingu, ale również i wsparcia. Miło nam poinformować, że firma Gawex Media stała się jednym ze sponsorów klubu, który zaopatrzył zawodników m.in. w nowe stroje.

UKS Gwda Wielka to prężnie działający klub miłośników badmintona. Już od kilku lat zawodnicy odwiedzają turnieje w całej Polsce i odnoszą znaczące sukcesy. Nie byłoby to jednak możliwe bez wsparcia. Firma Gawex Media postanowiła wspomóc nasz okoliczny klub, sprawiając zawodnikom nowe koszulki. Dzięki nowym koszulkom nasi zawodnicy prezentują się bardzo atrakcyjnie. Cieszę się, bo w tych koszulkach będziemy występować w najbliższą sobotę na Ogólnopolskim Turnieju Badmintona w okolicach Gorzowa - mówi Andrzej Buczacki z UKS Gwda Wielka.

Warto przypomnieć, że w zeszłym roku zawodnicy z UKS Gwda Wielka również brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona w Lipianach. Nasza ekipa zdobyła wtedy 3 złote i 1 brązowy medal, tym samym w klasyfikacji klubowej uplasowała się na I miejscu.

Życzymy dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

aha..... 2018-02-09 08:29

W stroje czy w koszulki ? Strój (koszulka + spodenki + skarpetki + buty )

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: